Amerika'nın Ohio eyaletinin Dayton ilçesinde Michael Henson isimli adam, yol kenarında park edilmiş olan minibüsle ilişkiye girdiğini çıkarıldığı duruşmada itiraf etti.

PARK LAMBASINA SÜRTÜNDÜ

Henson pantolonunu indirerek, yol kenarında duran kırmızı renkli minibüsün önce park lambasına sürtündü. Daha sonra hemen orada bulunan bir görgü şahidinin şaşkın bakışları arasında minibüsle ilişkiye girdi. Henson, minibüsle ilişkisi sonrası orada bulunan bir evin bahçesine girerek sızdı.

CİNSEL ORGANINI IZGARAYA SOKTU

Ağustos ayında yaşanan bu sıra dışı olay sonrasında polisler görgü tanıklarının verdiği tarife uygun zanlı Michael Henson'ı gözaltına aldı. Olaya tanıklık eden şahit polise verdiği ifadede, Henson'ın olay sırasında 'bir çeşit uyuşturucu madde etkisi altında gibi göründüğünü belirtti. Marjorie Evans adlı kadın tanık, Henson'ın cinsel organını çıkartıp gösterdikten sonra arabanın ön tarafında bulunan ızgara bölümüne sokarak ileri geri hareketler yapmaya başladığını söyledi.

60 GÜN HAPİS CEZASI

Polis, zanlı Michael Henson'ın sapkın davranışlarının kullandığı uyuşturucu maddeden ötürü kaynaklanmış olabileceğini açıkladı. Henson çıkarıldığı mahkemede toplum içinde uygunsuz davranışta bulunmak suçundan 60 gün hapis cezasına çarptırıldı. Verilen bu kararın uygulanması hükmü ertelendi. Sapık adam ayrıca mahkeme masrafları olan 111 doları ödemeye mahkum edildi. Duruşma hakimi, Henson'ın bir sene boyunca şartlı tahliye memurlarının gözetiminde akıl sağlığı danışmanlığı hizmeti almasına karar verdi.