Darıca Belediyesi Kapalı Spor Salonu'nda yapılan final müsabakaları  üçüncülük maçında Garnizon Komutanlığı, Deniz Yıldızları Ortaokulu’nu yenerek üçüncülük kupasını aldı.60.Yıl Ortaokulu en centilmen takım olarak ödül alırken Kurumlararası Voleybol Turnuvası’nda 26 takım 45 gün boyunca ter döktü.
BÜTÜN TAKIMLARI TEBRİK EDİYORUM
Final müsabakaları son derece zevkli ve çekişmeli mücadelelere sahne olurken, takımlara kupa ve madalyaları protokol üyeleri tarafından takdim edildi.
Ödül töreninin ardından turnuvayla ilgili düşüncelerini açıklayan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “diğer kurumlarla birlikte organize ettiğimiz  Kurumlararası Voleybol Turnuvası artık Darıca ile özdeşleşti. Kaybedeni olmayan bu turnuvada 45 gün boyunca ilçe halkımız birlik ve beraberlik içinde spor yaparak günün yorgunluğunu attı.Darıca ailemiz bütün kurumlarıyla birlikte bir güzel bir organizasyona daha imza attı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Son derece keyifli ve heyecanlı geçen turnuvamız dostluk ve kaynaşma açısından çok güzel görüntülere sahne oldu. Bir kez daha katılan bütün takımlara teşekkür ediyorum.” dedi.