Serbest muhasebeci Darren, daha sonra içinde beş erkeğin bulunduğu gümüş renkli bir Volkswagen aracın, çiftin arabasının yanına park ettiğini ifade etti. Audi araçtan çıkan adamın yerini Volkswagen araçtan inen başka bir adamın aldığını gören Darren, yaşanan iğrenç durumu polise ihbar etti.

"BİR ARAÇ DOLUSU ERKEK SIRASINI BEKLİYORMUŞ GİBİ GÖRÜNÜYORDU"

Ailelerin küçük çocuklarıyla birlikte geldiği parkın hemen kenarında yaşanan bu iğrençliğe şahit olan Darren: "Köpeğim Sam dışkısını yapınca yerden alıp çöp kutusuna atmak istedim. Kahverengi Audi'nin yanından geçerken uyarı lambasının yandığını fark ettim. Arabanın içindeki kadın bir adamın kucağında bulunuyordu ve üstünü sıyırmıştı. Arabanın içinde ne olup bittiğini anlamak için dahi olmama gerek yoktu. Daha sonra içi erkeklerle dolu gümüş renkli Vokswagen araç geldi ve diğer arabanın hemen yanına park etti. Gümüş renkli aracın içindeki 20'li, 30'lu yaşlarındaki erkekler sanki sıralarını bekliyormuş gibi görünüyordu. Audi arabanın içinden çıkan erkeğin hemen sonrasında Volkswagen'den inen bir adam diğer araca giriyordu." sözlerini sarf etti.

İÇİ ERKEK DOLU İKİNCİ BİR ARAÇ, POLİSTEN SONRA PARKA GELMİŞ

İhbar üzerine polisin olay yerine gelmesiyle Darren: "Ekibin olay yerine varmasının hemen ardından içi erkek dolu gümüş renkli bir Peugeot aracın daha parka geldiğini gördüm. Polisler bana adamların sarhoş olduğunu, bir uyarı cezası vererek herkesi yoluna gönderdiğini belirtti. Bunun caydırıcı bir ceza olduğuna inanmıyorum. Eğer insanlar böyle sapıkça şeyler yapmak istiyorsa bunun için daha uygun başka yerler var. Birçok aile buraya çocuklarıyla geliyor, burası bir çocuk parkı, sabahın sekizinde böyle bir manzarayla karşılaşınca gözlerime inanamadım." sözlerini dile getirdi. Lincolnshire polisinden yapılan açıklamada, bir adam ile bir kadının toplum huzurunu bozmaktan gözaltına alındığını daha sonra bu kişilere ihtar verilerek serbest bırakıldığını bildirdi.